Michalina Drygasiewicz

instruktor taneczny "Małego Artysty", studentka V roku Pedagogiki ze specjalnością Animacji Kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim

michalina.JPGOd 1996r. związana z Zielonogórskim Studiem Tańca Trans Filipa Czeszyka, choreografa polskiej edycji programu You Can Dance.

Tancerka zawodowej formacji SPOKO, wraz z krórą w latach 2004-2012 zdobyła wiele czołowych miejsc na zawodach krajowych i międzynarodowych (min. podwójne Mistrzostowo Polski federacji International Dance Organization oraz Hip Hop International w 2009r.), co pozwoliło na pierwszy w historii udział reprezentacji Polski w najbardziej prestiżowych zawodach tańca hip-hop w Las Vegas.

Zdobywała doświadczenie na scenach kameralnych oraz w dużego formatu przedsięwzięciach telewizyjnych (You Can Dance, Mam Talent, Miss Polonia).

Od 2008 r. instruktor w Zielonogórskim Studio Tańca Trans.

Ceni kreatywność oraz moc dziecięcej wyobraźni. Pamiętając o tym, że i ona zaczynała przygodę z tańcem w wieku przedszkolnym zwraca uwagę na miłą atmosferę zajęć oraz korzysta z doświadczeń, które przez wiele lat wzmacniały jej miłość do tańca.

Praca w Małym Artyście pozwala jej na łączenie tanecznej pasji z zamiłowaniem do pracy z dziećmi.(C) 2011 Mały Artysta

projekt i animacje: DARDANELE.com NEW