Joanna Cholewa

pomysłodawczyni, autor programu i instruktor "Małego Artysty", pedagog, aktorka

IMG_5286v.jpgTaniec, śpiew i aktorstwo to moje największe pasje. Niemal całe dzieciństwo spędziłam na próbach, warsztatach i festiwalach muzycznych. Poszukiwałam własnych sposobów wyrażania ekspresji poprzez rytm i dźwięk.

Z czasem dziecięce zabawy przerodziły się w pracę zawodową. W wieku 17 lat podjęłam współpracę z Teatrem Muzycznym „Capitol”, stworzyłam kreacje w znanych dobrze spektaklach m.in. „Gorączka”, „West side Story”, „Scat” „Mała księżniczka", „W 80 dni dookoła świata". Jednocześnie rozwijałam swoje pasje związane z pracą z dziećmi. W 2009 roku ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji dziecięcej na Uniwersytecie Wrocławskim, w tym samym roku rozpoczęłam pracę jako nauczyciel w przedszkolu.

Od wielu lat prowadzę zajęcia warsztatowe dla dzieci w różnym wieku zarówno w dużych grupach jak też indywidualnie. Prowadzę szkolenia i warsztaty z emisji głosu. Współpracuję z wrocławskimi studiami nagrań, użyczając głosu do reklam i bajek.

Zdobyte doświadczenia ale także przede wszystkim nieustająca chęć dalszego rozwoju pozwalają mi wierzyć, że zajęcia „Małego Artysty” przyniosą dzieciom wiele radości.

biuro@malyartysta.edu.pl

11.JPG   14.jpg  16.JPG  18.JPG(C) 2011 Mały Artysta

projekt i animacje: DARDANELE.com NEW